Think classic, creamy cheesecake with a hint of vanilla and a biscuit base — rich, smooth, and straight from the Big Apple.
(FB-NEW-Y-60)
See Label
| SKU | FB-NEW-Y-60 |
| Barcode # | 9305000301142 |
| Brand | Fibre Boost |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000060000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Health 4 Life Nutrition users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.