Crunchy, savoury, delicious — Pascal's Pork Scratchings are an experience in every bite. Our 100g packet is perfectly portioned for an indulgent solo feast or to be shared amongst fellow gourmet snack lovers. A tantalising savoury pork crackling is a delicious treat ready to be taken on your next adventure.
(PASCAL-PORK-S-100)
Cooked in Lard using 100% Australian Pork
| SKU | PASCAL-PORK-S-100 |
| Barcode # | 806809007697 |
| Brand | Miscellaneous Brands |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000784000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Health 4 Life Nutrition users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.